EtusivuTilintarkastajat

Löydä osaava Procountor-tilintarkastaja

Alla listatut auktorisoidut tilintarkastajat ovat osoittaneet Procountor-osaamisensa.

Tilintarkastaja, haluatko yrityksesi listalle?

Listalle mukaan pääsy edellyttää tilintarkastajien Procountor-sertifiointikokeen suorittamista. Mukaan päästäksesi sinun tulee olla myös auktorisoitu tilintarkastaja.

Aallon Helsinki Oy

Esterinportti 2
00240 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Virva Saarinen
virva.saarinen@aallon.fi
045 650 8633

Kotisivut

Aaltonen & Co Oy

Itämerenkatu 1
00180 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jani Holmi
jani.holmi@aaltonenco.fi
0405836848

Kotisivut

Almir Oy

Hartomäentie 22 C
04240 Sipoo

Yhteyshenkilö:
Antti Miettinen
antti.miettinen@iki.fi
040 046 1041

APK Auditing Oy

Nuijamiestentie 5 A
00400 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Aarto Hirvi
info@auditing.fi
050 337 6822

Kotisivut

APP Audit Oy

Puijonkatu 29 LT 3
70100 Kuopio

Yhteyshenkilö:
Markus Karttunen, HT
markus.karttunen@appaudit.fi
044 976 6480

Kotisivut

Audit Control Oy

Rostockinkatu 2 A
20250 Turku

Yhteyshenkilö:
Jaakko Gävert
info@auditco.fi
050 051 5151

Kotisivut

Audit Green & Backman Oy Ab

Puusepänkaarre 2
06150 Porvoo

Yhteyshenkilö:
Mats Green
mats.green@auditgb.fi
040 900 2994

Kotisivut

Audit Team Finland Oy

Keskiyöntie 49
00750 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Pauli Jokinen
pauli.jokinen@auditteam.fi
040 043 9070

Auditia Oy

Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jani Käsnänen
jani.kasnanen@auditia.fi
050 505 8966

Kotisivut

AuditPlan Oy

Mariankatu 15 A 5
00170 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jonas Sandell, KHT
jonas.sandell@auditplan.fi
040 8385 029

Kotisivut

BDO Oy

Vattuniemenranta 2
00210 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Tomi Rimpinen
tomi.rimpinen@bdo.fi
040 587 1647

Kotisivut

Digital Audit Company Oy

Gate8 Business Park, Äyritie 8 A
01510 Vantaa

Yhteyshenkilö:
Harri Riekilä
harri@digitalauditcompany.fi
+358 50 354 8808

Kotisivut

Elise Audit

Vadelmaviidanpolku 2
04300 Tuusula

Yhteyshenkilö:
Anne-Mari Manninen
eliseaudit@pm.me
044 253 7415

Kotisivut

Hill Audit Oy

Yrjönkatu 23 B 22
00100 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Fredrik Bäck, HT, KHT
fredrik.back@hillaudit.fi
+358 50 5255 078

Kotisivut

Hooteem Tilintarkastusyhteisö Oy

Verstaankatu 4 A 4
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Aleksi Järvinen, KHT
aleksi.jarvinen@hooteem.fi
04578362455

Kotisivut

HT Auditing Oy

Maariankatu 4 B
20100 Turku

Yhteyshenkilö:
HT Juha Heikkola
juha.heikkola@htauditing.fi
+358 50 5702 666

Kotisivut

Idman Vilén Oy

Hatanpään Valtatie 26
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Joonas Pekkinen
joonas.pekkinen@idmanvilen.fi
+358 41 463 1256

Kotisivut

J.Siikavuo Ky

Santaniitynkatu 2
04250 Kerava

Yhteyshenkilö:
Juha Siikavuo
juha.siikavuo@siikavuo.com
040 0800 778

Kotisivut

Kirkkonummen Tilintarkastustoimisto Oy

JHC, Hirsalantie 11
02420 Jorvas

Yhteyshenkilö:
Johanna Järvenpää
johanna.jarvenpaa@kirkkonummentilintarkastustoimisto.fi
050 350 7351

Kotisivut

Mopal Oy

Kauppakatu 18 B 9
40100 Jyväskylä

Yhteyshenkilö:
Pirjo Moisio, KHT
pirjo.moisio@mopal.fi
040 310 0124

MS-Revisor Oy

Bulevardi 7
00120 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Juha Kerimaa
juha.kerimaa@ms-revisor.fi
040 733 9839

Kotisivut

NeonAudit Oy, tilintarkastusyhteisö

Lauri Korpisen katu 8 A
01370 Vantaa

Yhteyshenkilö:
Sari Hakala, HT
sari.hakala@neonaudit.fi
050 4095 692

Kotisivut

Nexia Oy tilintarkastusyhteisö

Töölöntorinkatu 2
00260 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Päivi Mishael
paivi.mishael@nexia.fi
050 043 9088

Kotisivut

OT Tilintarkastus Oy

Arabiankatu 12
00560 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Virve Hiljanen
hiljanen@tilintarkastus.org
040 7306 800

Kotisivut

Oy P.G. Forsell Ab

Lönnhammarintie 717
09120 Lohja

Yhteyshenkilö:
Peter Forsell
peter.forsell@ttotava.fi
+358 400 452 859

PK Controller Ky

Kalevanpuisto 56
28120 Pori

Yhteyshenkilö:
Mervi Raitaniemi
mervi.raitaniemi@pkcontroller.com
+358 44 5876 608

PK-Tilintarkastajat Oy

Kruutilantie 15
37700 Sääksmäki

Yhteyshenkilö:
Matti Tiura, HT
matti.tiura@pk-tilintarkastajat.fi
+358 400 481 554

Kotisivut

Pohjois-Suomen Tilintarkastus Oy

Teknologiantie 2
90590 Oulu

Yhteyshenkilö:
Mikko Lumila
mikko.lumila@pstilintarkastus.com
044 569 0723

Kotisivut

PwC

Itämerentori 2
00180 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Paula Roima, KHT
paula.roima@pwc.com
+358 50 3767 267

Kotisivut

Rantalainen Audit Oy

Hämeenkatu 4
05800 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Eelis Salo
eelis.salo@rantalainenaudit.fi
+358 40 572 1121

Kotisivut

Rantalainen Audit Oy

c/o Rantalainen Audit, Hämeenkatu 6
05800 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Juuso Häkkinen
juuso.hakkinen@rantalainenaudit.fi
046 878 7751

Kotisivut

Revisium Oy

Vesijärvenkatu 11 A
15140 Lahti

Yhteyshenkilö:
Ville Valkonen, HT, JHT
ville.valkonen@revisium.fi
+358 50 373 7660

Kotisivut

Saimaa Audit Oy

Linnankatu 5
50100 Mikkeli

Yhteyshenkilö:
Päivi Väisänen
paivi.vaisanen@ajaudit.fi
050 590 7295

Signia Tilintarkastus Oy

Kappelikuja 6
02200 Espoo

Yhteyshenkilö:
Marko Reponen
marko.reponen@signia.fi
+358 50 4360 962

Kotisivut

SJ Audit Oy

Vinssikuja 1
90460 Oulunsalo

Yhteyshenkilö:
Suvi Joutsiniemi
suvi@sjaudit.fi
+358 400 905 372

Kotisivut

SYS Audit Oy

Tiedekatu 2
60320 Seinäjoki

Yhteyshenkilö:
Teemu Laitinen
teemu.laitinen@sysaudit.fi
+358 50 3850 192

Kotisivut

Talousvahvistus Oy

Pispalan valtatie 91
33270 Tampere

Yhteyshenkilö:
Jussi Pohjaranta
jussi.pohjaranta@talousvahvistus.fi
044 582 3025

Kotisivut

Talousvastuu Oy

Vapparintie 671
20960 Turku

Yhteyshenkilö:
Rauno Satopää
rauno.satopaa@pp.inet.fi
040 550 1054

TALVEA Oy

Pakkahuoneenkatu 12 B
90100 Oulu

Yhteyshenkilö:
KHT Marko Paasovaara
marko.paasovaara@talvea.fi
040 5885 032

Kotisivut

Tarkastamo Oy

Keernakatu 1 LH 1
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Katja Latva-Pirilä, KHT
katja.latva-pirila@tarkastamo.fi
050 4678 935

Kotisivut

Tarkastamo Oy

Keernakatu 1 LH 1
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Jari Kekki, HT
jari.kekki@tarkastamo.fi
040 564 2640

Kotisivut

Tase-Koivu Oy Tilintarkastusyhteisö

Linnankatu 50 A
20100 Turku

Yhteyshenkilö:
Toni Koivu
toni.koivu@tase-koivu.fi
050 052 5628

Kotisivut

TietoAkseli Audit Oy

Puistokatu 2 C
40100 Jyväskylä

Yhteyshenkilö:
Mari Pöytäkangas
mari.poytakangas@tietoakseli.fi
050 303 8977

Kotisivut

Tietotili Audit Oy

Vanha Kaarelantie 33 A
01610 Vantaa

Yhteyshenkilö:
Veikko Virkki, KHT
veikko.virkki@tietotili.fi
+358 400 452 322

Kotisivut

Tiliextra Oy, tilintarkastusyhteisö

Pukinmäenaukio 4
00720 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Matti J. Mäkinen, HT
masa.makinen@tiliextra.fi
050 551 1000

Kotisivut

Tiliextra Oy, tilintarkastusyhteisö

Pukinmäenaukio 4
00720 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jukka Prepula, HT
jukka.prepula@tiliextra.fi
050 533 6742

Kotisivut

Tilikeisarit Oy

Puistokatu 3 B 18
00140 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jose Kautonen, KHT
jose.kautonen@tilikeisarit.fi
050 577 9788

Kotisivut

Tilimies Kiilunen Oy

Ostolantie 6A A2
63700 Ähtäri

Yhteyshenkilö:
Jukka-Pekka Kiilunen
jp@tilitaitajat.fi
040 055 4007

Tilintarkastamo Klemetti Oy


Yhteyshenkilö:
Christian Klemetti
christian@tilintarkastamo.fi
044 555 5668

Kotisivut

Tilintarkastus AAA Oy

Peltokatu 26
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Jari Kangasmäki
jari.kangasmaki@tilintarkastusaaa.fi
040 520 4163

Kotisivut

Tilintarkastus Anna Ratilainen Ky

Veikkolanrinne 37
37470 Vesilahti

Yhteyshenkilö:
Anna Ratilainen
anna.ratilainen@outlook.com
0405055056

Kotisivut

Tilintarkastus Hukka Oy

Matkailutie 312
85100 Kalajoki

Yhteyshenkilö:
Heidi Hukka
heidi@tilintarkastushukka.fi
040 073 8131

Kotisivut

Tilintarkastus Mikko Sillanpää Oy

Keskuskatu 10 C 18
60100 Seinäjoki

Yhteyshenkilö:
Mikko Sillanpää
info@mikkosillanpaa.fi
040 500 6629

Kotisivut

Tilintarkastus Oy Jyväsjärvi & Co / Econoplan Group

Tietäjäntie 2, 2. krs.
02130 Espoo

Yhteyshenkilö:
Juha Jyväsjärvi
juha.jyvasjarvi@econoplan.fi
+358 50 050 3747

Kotisivut

Tilintarkastus T. Virkilä Oy

Paturintie 3 A 22
00640 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Timo Virkilä
timo.virkila@hotmail.com
040 756 9640

Kotisivut

Tilintarkastus Turpiainen Oy

Kankurinkatu 4-6
05830 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Janne Turpiainen
janne.turpiainen@ttaudit.fi
050 027 2557

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Jan M. Toppari Oy

Pitkäniityntie 22 A
02810 Espoo

Yhteyshenkilö:
Jan Toppari
jan.toppari@toppariaudit.fi
044 093 3383

Tilintarkastustoimisto Juha Tissari Oy

Viestikatu 3
70600 Kuopio

Yhteyshenkilö:
Juha Tissari, KHT, JHTT
juha@tissari.fi
050 918 9345

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Korkeamäki Oy

Erottajankatu 9 A 11
00130 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Ari-Matti Korkeamäki
korkeamakiarimatti@gmail.com
050 500 3398

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Lydman Oy

Keskiyöntie 25 F
02210 Espoo

Yhteyshenkilö:
Kari Lydman
karilydman@gmail.com
050 050 8865

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Valppaana Oy

Vihnuskatu 7B 16
37150 Nokia

Yhteyshenkilö:
Viljami Valpas
viljami@valppaana.com
050 4112 187

Kotisivut

Uudenmaan Tilintarkastus Oy

Jokikatu 33 C2
06100 Porvoo

Yhteyshenkilö:
Jukka Lampila
jukka.lampila@uudenmaantilintarkastus.fi
040 861 3484

Kotisivut